Доставка

Доставка по Україні

Компанією перевізником «Нова Пошта»

Термін доставки 2-4 дні в залежності від регіону пересилки. Вартість — за тарифами перевізника і залежить від ваги та габаритів вантажу; зазвичай становить 20-60 грн.

У момент прибуття товару в офіс «Нової Пошти» вашого міста, Вам надходить СМС повідомлення про прибуття з номером ТТН (товарно-транспортної накладної). Термін зберігання замовленого Вами товару в офісі Нової Пошти становить 5 днів.

Для отримання товару Вам будуть необхідні:
– номер товарно-транспортної накладної (присланий вам по СМС)
– паспорт або водійське посвідчення.

Доставка по Світу

Наш інтернет-магазин відправляє товари в усі країни світу, і в тому числі країни СНД. Вартість такої доставки складає 8 – 30 $ додатково до вартості товару в нашому каталозі. Товар доставляється протягом 12-21 робочих днів. Доставка за кордон тільки для передплачених замовлень.

Оплата

Передплата на карту «ПРИВАТБАНКУ»

Найпростіший і найпоширеніший спосіб оплати – передоплата на карту «ПриватБанку». Цей спосіб дозволяє заощадити на оплаті послуги післяплати. Після узгодження замовлення і суми оплати ми відправляємо вам на email або SMS-кою на ваш мобільний телефон номер картки, на яку потрібно здійснити переказ. Відправка замовлення відбувається після того, як ми отримаємо гроші. Відразу після оплати, будь ласка, зателефонуйте нам і повідомте прізвище платника, номер замовлення, дату, час і перераховану суму, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.

Накладений платіж

Послуга післяплати дозволяє Вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні перевізника при його отриманні. Для відправки замовлення, який буде оплачуватися накладеним платежем, досить повідомити нам П.І.Б. одержувача і номер відділення перевізника, на якому Вам зручніше забрати замовлення. Товар, доставку і зворотний пересилання грошей Ви оплачуєте в офісі служби доставки свого міста . Вартість доставки за накладеним платежем – згідно з тарифами перевізника (від 20 грн. + 2% від суми замовлення).

Повернення

Ми продаємо справжні вироби ручної роботи та вкладаємо в них душу. Але Якщо Ви не на 100% задоволені своєю покупкою, можете повернути Ваше замовлення протягом 14 календарних днів з моменту його отримання. Зворотна доставка товару оплачується за Ваш рахунок.

Будь ласка, переконайтеся, що повертаєте товар саме в тому стані, в якому він до Вас прибув. Якщо товар буде доставлений нам в неналежному стані, ми не зможемо повернути Вам за нього гроші в повному обсязі.

Відповідальність за збереження посилки і товарів, що повертаються лежить на Вас до тих пір, поки вона не буде доставлена ​​на наш склад. Зберігайте квитанцію або чек. У разі втрати посилки, Ви будете мати доказ того, що Ви її відправили.